Nasza historia

Projekt No i KLAWO (początkowo pod nazwą Sama se uszyj!) powstał jako brand dla produktów, które tworzymy dla naszych klientów - innych twórców, już od 2014 roku. Działamy w małżeńskiej kooperatywie na rzecz dobrych projektów i precyzyjnego wykonania nie tylko dla 1000 sztuk i na fakturę VAT. Pomysł na założenie pracowni, w której będzie można wykonać koncepcje skrojone na miarę, zrodził się z niszy na rynku łódzkich wytwórców. Szukając wykonawcy, który podszedł by do nas indywidualnie, zderzaliśmy się ze ścianą. Zawiedzeni i pełni przekonania, że da się to zrobić, wzięliśmy sprawy we własne ręce i oto jesteśmy z wami i dla was.

 

Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać.

Specjalizujemy się w personalizacji produktowej. Od pomysłu na produkt, poprzez prace projektowe, dobór materiału i wykonanie. Zaangażowani tak samo mocno w wykonanie kilku sztuk jak i terminowi przy hurtowych zleceniach. 

My, czyli właściwie o kim mowa:

Laura - pomysłodawczyni i założycielka. Serce pracowni, od początku wierzyła, że można zrobić to lepiej. Grafik, artystyczna dusza, pasjonatka rękodzieła i kultury japońskiej, lunne lunne. Prywatnie najlepsza żona i super-mama Poli i Janka. 

Maciej - głowa projektu, operator maszyn i specjalista od ręcznej roboty. Samouk z wieloletnim doświadczeniem, to co wie robi najlepiej jak umie. Pan etnolog, miłośnik aktywnego stylu życia, podróży i wiatru we włosach. Prywatnie mąż, ojciec i przyjaciel.


Made in Poland

Nasze realizacje i opinie klientów mówią jedno, przyjdź do nas i poczuj, że to się da zrobić. Nie na kolanie, tylko profesjonalnie od początku do końca. Zapraszamy serdecznie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.